Leden 2013

Imagne + Fakty

2. ledna 2013 v 8:55 | Danielle
Ahoj je tu zase Larry

ZDROJ: Londýnská kvalita


http://media.tumblr.com/af72bfa221dc4cc84333d9b39d6b34de/tumblr_inline_mfuku1rvRt1r59kbu.gif

http://media.tumblr.com/0f6a10bebaa0eeca01ec8f8cc1de385d/tumblr_inline_mfulg5xH8g1r59kbu.gif
...
http://media.tumblr.com/1348a8e55fd14f56ffba4f036e129c8d/tumblr_inline_mfukv6HHhJ1r59kbu.gif

http://media.tumblr.com/2c491f2622a665a0f69b3e3434c13614/tumblr_inline_mfukxaF1lg1r59kbu.gif

#Na Louise jeden paparazzi zaječel, že jsou teplouš. Harryho to naštvala a Louis ho chytl za uruko a odvedl ho pryč.
#Na otázku, s kým by byli na Valentýna Harry odpověděl Louis a Louis odpověděl Harry.
#Harry řekl, že na Louisovi se mu nejvíc líbí jeho povaha a úsměv.
#Louis a Harry se poprvé potkali na záchodech, když se Harry česal.
#Louis si chce adoptovat šimpanze a pojmenovat ho Larry.
#Na autogramiádě se Harryho jedna fanynka zeptala, jestli s Louisem chodí. On se podíval na Louise, ten se usmál a Harry po sléze odpověděl "Ano."
#Harry říká, že mu nevadí, když je single. Stačí mu Louis.
#Ostatní kluci z kapely říkají, že Louis a Harry se spolu bavili jako by se znali celý život už ode dne, kdy One Direction založili.
#Na internetu koloje mnoho fotek, kde si Louis a Harry dávají pusu (jako na pusu, nikoliv na tvář). Pouze 3 jsou pravé.
#Harry a Louis mají několik souvisejících a doplňujících tetováních.
#Když se natáčil speciál iCarly, tak režisér Harrymu vysvětloval něco okolo jeho scénky. Louis k němu přišel a dal mu hlavu na ramenu. Takhle tam oba stály, dokud režisér nedomluvil.
#Louis a Harry mají stejné deky. Louis má modrou a Harry růžovou. (Viděla jsem je,jsou ňuňaté ♥ )
#Louis často dělá, když s Harrym telefonuje, že na konci rozhovoru řekne "Miluju tě.", Harry je pak naštvaný.
#Oba dva mají svojí společnou fotku na nočním stolku.
#Louis v jednom rozhovoru řekl: "Vždy když jsem rozrušený, tak si s sebou beru někoho do postele. Vetšinou je to Harry."
#V jedné ranní show Louis prozradil, že s Harrym bydlí. Bylo to 16.9.2011.
#Harry má tričko s nápisem "Harry ♥ Louis"


Drem or the future ?
Harry jde po náročném dni konečně spát. Z jeho usínání ho ale vyruší jeho bývalý nejlepší kamarád. Po chvilce povídání oba usnou, ale to, co se Harrymu bude zdát rozhodně nečekal...

Konečně jsem si lehl na svojí postel. Dnešek byl zase unavující. Rozhovory, natáčení videí, focení a setkávání s fanoušky. Celý den jsem se těšil, až vejdu sem do svého pokoje, vysprchuju se, lehnu si na postel a usnu. Už jsem se chystal zavřít oči, v tom mě ale přerušil někdo, kdo klepal na dveře. Pohled jsem přesunul na dveře, které někdo začal pomalu otevírat. Jak jsem uviděl postavu a následovně i obličej, tak jsem se pousmál. Hned jsem poznal toho člověka.
"Harry, můžu si jít k tobě lehnout? Vím, že by jsme neměli, protože se snažíme zrušit toho Larryho, ale ty mi strašně chybíš." zeptal se mě ještě ve dveřích. Od té části co mi řekl, že mu chybím, tak jsem se usmál ještě víc. Taky mi chyběl. Neskutečně mi chyběl. Sami jsme spolu byli naposledy snad před měsícem. Nechápu, jak jsem to mohl vydržet.
"Jo jasně." souhlasil jsem a poplácal rukou na místo vedle mě. Louis pohotově zareagoval, lehl si do mé postel a pevně mě objal.
"Děkuju." poděkoval Louis.
"Nemáš zač." mávl jsem rukou a zavřel oči.
Před spaním jsem chtěl Louisovi věnovat ještě jeden zamilovaný pohled, ale jak jsem otevřel oči, tak jsem se ocitl někde úplně jinde. Ocitl jsem se v bytě. Byl moderně zařízený do nadčasové kombinace černé a bílé. Na sobě jsem měl místo svých boxerek svoje oblíbené tričko, které mi kdysi dal Louis. Měl jsem ho tak rád, protože na něm byl nápis "Louis ♥ Harry". Celkově jsem byl zmatený. Vůbec jsem nevěděl kde jsem. Svůj zrak jsem upřel na protější stěnu. Na ní bylo strašně moc fotek v různě barvených rámečcích. První fotka mi byla hned povědomá. Byl jsem na ní já a Louis, vyfotili jsme se takhle, když mě potkal v X-Factoru a ještě jsme nevěděli, že budem nejlepší kamarád a část One Direction. Od té doby zdobila můj noční stolek. Další vystavené foto mě určitě nenechávalo klidným. Byli jsme na něm taky my dva, ale líbali jsme se. Nebyli to ty kamarádské pusy, jaké jsme si do ukončení tý naší "Larry Stylinson aféry" dávali, ale vypadali jinak. Milenecky. Jako se líbá muž a žena, nikoliv nejlepší kamarád a nejlepší kamarád. Fotku jsem nechal být s tím, že jsem usoudil, že je to určitě nějaký ten fanouškovský photoshop. Foto na pravé straně také nebylo normální. Opět jsem na něm byl já a Louis. Louis měl na sobě černý oblek jako já. To by nevypadalo divně, kdyby naše ruce nezdobili dva prstýnky. Zbytek fotek byl normální, protože byli starší. Ale pořád mi to vrtalo hlavou. Rozhodl jsem se projít si zbytek bytu. Zamířil jsem do levé části zřejmě obývacího pokoje. Ovšem tu pro mě čekalo další překvapení. Dětská postýlka, ale ne jedna, ale dvě. Začalo se mi dělat úzko. Nevěděl jsem co to je. Pro uklidnění jsem se snažil podívat do růžové postýlky a snažit se sám sebe přesvědčit, že patří Lux, ale nepatřila. Na růžové dečce bylo vyšité jméno Darcy. No, super. To jsem se určitě ocitl v budoucnosti a jsem tu v bytu mě a mé přítelkyně a tohle je postýlka mojí dcery. Když jsem si v hlavě všechno srovnal a snažil se zapomenou na ty fotky mě a Louise podíval jsem se do druhé postýlky, která byla modrá. Na dečce tu bylo jméno Tom. Došlo mi, že tohle je určitě kluk. Louis chtěl vždy syna, který se bude jmenovat Tom Tomlinson. Asi jsem ho pojmenoval, protože jsem tím chtěl potěšit Louise. Snažil jsem se najít nějaké fotky mě a mé přítelkyně, popřípadě i manželky, ale marně. Jen já a Louis. Začal jsem se cítit bezradně. Co mi Louis udělal, že tu mám jen jeho?
"Harry, jestli Darcy budeš takhle chovat, tak se mi už nemusíš ptát proč tak brečí." zaslechl jsem známí hlas. Louisův hlas. Nemohl jsem si připustit možnost, že asi nějakou manželku nemám a mám jen Louise. V duchu jsem doufal, že mi Louis jen pomáhá hlídat děti.
"Hele neštvi mě, je to i tvoje dítě!" vykřikl na něho můj hlas. A v té chvíli mi to došlo. Jsme v budoucnosti, nikdo mě nevidí a já v budoucnosti žiju svůj život v jiné časové dimenzi.
"Tak a jsme doma. Konečně." vešel do bytu Louis. V náručí choval dítě v modré čepičce a nějakém bílém oblečku. Za ním byl hned Harry, který držel miminko v růžové čepici, která měla kočičí ouška. Louis moje dítě položil do postýlky. Já se musel pousmát jak jsem viděl sám sebe, když jsem zápasil s Darcy, která strašně řvala. Louis jí vzal a jak jí měl u sebe pláč utichl.
"Jak to děláš?!" podíval se na něj nevěřícně Harry. Louis neodpověděl a Darcy mi dal zase do náručí. Okamžitě začala řvát. Louis mě ze zadu objal a hlavu mi dal na rameno. Rozhodně to nevypadalo jako přátelské objetí, ale rozdejchal jsem to, asi se mi snažil pomoct. Po chvilce Darcy přestala brečet a dal jsem jí do postýlky.
"A teď máme klid." přidrzle se usmál Louis. To co jsem následovně uviděl jsem se snažil zapomenout, ale pořád jsem to měl před očima. S Louisem jsme se začali líbat. No, uznávám nevadilo by mi se s Louisem líbat, vlastně se mi ta myšlenka zamlouvá. Pevně jsem sevřel oční víčka a znovu otevřel oči. Už jsme nebyl v tom bytu. Byl jsem v menším pokoji. Budoucí Harry ještě spal. V posteli byla jedna kočka, která měla ustláno na peřině. Všude bylo poházený oblečení. Přesný opak předchozího bytu.
"Strejdo Harry vstávej!" vběhl do pokoje nějaký chlapec. Měl asi 4 roky. A začal skákat na posteli.
"No tak, nech toho." zamumlal jsem.
"Promiň Harry." vešel do pokoje Louis a vzal si svého syna do náruče.
"Nevadí." mávl jsem rukou a snažil se opět usnout. Do dveří vešla Eleanor, trošku starší, to dítě bylo asi její, tak to těhotenství na ní bylo taky znát. Louis se na ní otočil a šel za dveře. Já jen prošel zdí. Bylo to zvláštní, ale když můžu, tak toho využiju. Eleonor toho kluka poslala do pokoje ať si jde hrát.
"Louisi, Harry se musí odstěhovat!" vyjela na něj.
"Ale proč?" podíval se na ní překvapivě Harry.
"Protože to tak dál nejde! Musí si najít práci a začít vlastní život! One Direction už neexistujou, tak nevidím problém, proč by si ho nemohl vykopnout!" odpověděla mu Eleanor.
Najednou jsem otevřel oči a byl jsem konečně doma, v posteli a vedle Louise. V šoku jsem se zvedl do sedu.
"Harry? Je ti něco?" probudil se Louis.
"Lou, nesmíme zrušit Larryho!" odpověděl jsem mu.
"A proč? Stejně už nemáme budoucnost." řekl Louis.
"Máme budoucnost, bez nás by nebyla Darcy a pak i Tom." vyvrátil jsem jeho tvrzení.
"Co to zase meleš?" podíval se na mě jako na idiota.
"Jen chci říct, že máme budoucnost, velkou a šťastnou budoucnost." odpověděl jsem Louisovi.
"Jasně, tak Larryho nezrušíme, ale proč tak najednou? To si jako dosáhl osvícení, nebo co?" zeptal se mě.
"Jen mi došlo, že bez tebe nedokážu žít…" začal jsem "…a že tě miluju."
"Harry, cos to řekl?" podíval se na mě.
"Že tě miluju." sklopil jsem hlavu. Louis se jen chvilku díval do prázdna. Bál jsem se jeho reakce.
"Taky ti řeknu, že tě miluju, až mi vysvětlíš toho Toma a Darcy." usmál se na mě a jemně mi chytl za ruku.Fotka: Dobré ráno :) (Tohle jsem měla v plánu dát sem zítra,ale zítra tady nebudu) Už je konec roku,takže jsem vám chtěla přidal LARRY SPECIÁL. Neznám nic hezčího než když kamarádství,přeroste v lásku.. Máte tu pár animací,nějaké fakty,fotku a níž jsem vám nechala imagine..<3 Ať se líbí.. http://media.tumblr.com/af72bfa221dc4cc84333d9b39d6b34de/tumblr_inline_mfuku1rvRt1r59kbu.gif http://media.tumblr.com/0f6a10bebaa0eeca01ec8f8cc1de385d/tumblr_inline_mfulg5xH8g1r59kbu.gif http://media.tumblr.com/1348a8e55fd14f56ffba4f036e129c8d/tumblr_inline_mfukv6HHhJ1r59kbu.gif http://media.tumblr.com/2c491f2622a665a0f69b3e3434c13614/tumblr_inline_mfukxaF1lg1r59kbu.gif #Na Louise jeden paparazzi zaječel, že jsou teplouš. Harryho to naštvala a Louis ho chytl za uruko a odvedl ho pryč. #Na otázku, s kým by byli na Valentýna Harry odpověděl Louis a Louis odpověděl Harry. #Harry řekl, že na Louisovi se mu nejvíc líbí jeho povaha a úsměv. #Louis a Harry se poprvé potkali na záchodech, když se Harry česal. #Louis si chce adoptovat šimpanze a pojmenovat ho Larry. #Na autogramiádě se Harryho jedna fanynka zeptala, jestli s Louisem chodí. On se podíval na Louise, ten se usmál a Harry po sléze odpověděl